پیام فرستادن
تماس با ما
lucifer

Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.

از مواد زیست تخریب پذیر استفاده کنید! آلودگی سفید را رد کنید!

  • Changzhou Greencradleland Macromolecule Materials Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, اروپای غربی, خاورمیانه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های دلم برات تنگ شده تعداد کارمندان 80~100
فروش سالانه 3570000-5710000 سال تاسیس 2011
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

Changzhou Green Cradleland Macromolecule Materials Co.، Ltd در سال 2011 تاسیس شد که در جاده رودخانه زرد ، منطقه جدید Changzhou ، نزدیک به بزرگراه شانگهای-نانجینگ Xuejia صادر می شود استان جیانگ سو چین.ما یک شرکت حرفه ای هستیم که همیشه بر روی فیلم محلول در آب و توسعه ، تولید ، فروش پارچه های غیربافته محلول در آب تمرکز می کنیم.

 

شرکت ما محصولات محلول در آب را با دمای بالا در دمای پایین ، سریع حل می کند و محلول را به تعویق می اندازد و سایر فیلم های PVA ​​و پارچه غیر بافته شده PVA که می تواند توسط آب حل شود.

تمام دستگاه های تولیدی از تایوان ، سیسترم با کیفیتی که ما ISO 9000 را دنبال کردیم ، محصول ما با همان قیمت از سایر محصولات بهتر است فیلم تولید شده ، مهندسان زیادی و چندین تکنسین وجود دارد و ما با همکاری دانشکده ها و دانشگاه ها طراحی می کنیم ، ما اولین انتخاب شما با محصولات با کیفیت بالا ، خدمات عالی ، قیمت مناسب و تلاش برای انجام صنعت فیلم محلول در آب در چین خواهیم بود تامین کننده NO1 !!!

 

محصولات اصلی شرکت ما پارچه های غیربافته محلول در آب PVA برای حمایت از گلدوزی ، فیلم محلول در آب PVA برای استفاده شیمیایی ، فیلم انتقال PVA آب ، کیسه های PVA ​​ماهیگیری ، کیسه های زباله سگ قابل تجزیه زیست ، کیسه های زباله سگ قابل شستشو ، فیلم گلدوزی شده PVA ، فیلم کار کوک PVA ، غلاف های مواد شوینده لباس ، فیلم آکروشیمیایی ، گلدان 100 seed گل بذر گل تجزیه پذیر و غیره

 

اگر به هر یک از طیف محصولات ما علاقه مند هستید ، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ما مشتاقانه منتظر برقراری روابط همکاری با شما در آینده نزدیک هستیم.

تاریخ

شرکت ما در سال 2011 تاسیس شد. از سال 2011 تا 2014، ما در مجموع 3 سال در حال توسعه پلاستیک غشاء محلول در آب پلاسما و غشای زیست تخریب PLA و محصولات خود را صرف. جولای 2014 رسما فروش را راه اندازی کرد.

سرویس

سرویس:

1. نمونه رایگان

2. بازدید کارگاه

3. خدمات بازخورد مشکل در عرض 24 ساعت

تیم ما

1. کارکنان فروش: 5 نفر

2. کارمندان مالی: 3 نفر

3. کارکنان تولید: 12 نفر

4. کارکنان تحقیق و توسعه: 3 نفر

5. بخش کیفیت: 2 نفر