| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 110 تا 180 درجه سانتیگراد |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2200 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ، 6 اینچ |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| طول | 500-1000 متر / رول |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | 170-190 ℃ |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| لوله کاغذی | 3 اینچ |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |