| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشتی گلدوزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشت پرده طراحي |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشتی گلدوزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشت پرده طراحي |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 110 تا 180 درجه سانتیگراد |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2200 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Length | 500-1000m |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |