| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| مواد | PVA |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| شرایط پرداخت | اعتبارات اسنادی T/T |
| مواد | PVA |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، D/P |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب |
| سختی | نرم |