| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| Thickness | 25-50 micron |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ، 6 اینچ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |