| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ |
| Paper tube | 3 Inches |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مقاومت در برابر دما | 170-180 ℃ |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |