| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی، صنعتی |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| ضخامت | 25 تا 100 میکرو |
| عرض | 100-2000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Length | 500-1000m |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی کردن | کارتن ، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |