| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، نارنجی، آبی |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان، آسایشگاه، هتل |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm ، 710mm*990mm ، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |