| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| نام | فیلم آزاد کننده محلول در آب |
|---|---|
| دمای کار | 170-190 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Surface Smoothness | Good |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |