| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مادی | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |