| زمان سرب | 15-20 روز |
|---|---|
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
| بسته بندی | کارتن و پالت |
| رنگ | شفاف ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| ضخامت | 20micron-40micron |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مدت پرداخت | T/T ، L/C ، Western Union ، PayPal |
|---|---|
| رنگ | شفاف ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
| ویژگی | محلول در آب ، تخریب پذیر |
| شکل | جیب مسطح |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |