| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | سفارشی سازی |
| ضخامت | 25-60 میکرون |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| شکل | جیب مسطح |
|---|---|
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
| بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان سرب | 15-20 روز |
| ویژگی | محلول در آب ، تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |