| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Material | Polyvinyl Alcohol |
| Length | 500-1000m |
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| دمای کاری | 170-190 ℃ |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مواد | پلی وینیل الکل |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| لوله کاغذی | 3 اینچ |
|---|---|
| طول | 500-1000 متر / رول |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| عرض | 800mm-2240mm |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |