| رنگ | طبیعی ، قرمز ، آبی ، زرد |
|---|---|
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| ویژگی | محلول در آب ، تخریب پذیر |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Thickness | 20-40 microns |
| Usage | hospitals, nursing home, hotel |
| Color | natural, red, blue, yellow |
|---|---|
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی کردن | کارتن ، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |