| مواد | فیبر 100٪ PVA (پلی وینیل الکل). |
|---|---|
| عرض | 160cm/63inch یا 100cm/39.4inch |
| ضخامت | 25um-40um |
| طول | 100-250 یارد |
| دمای آب | 20 درجه |
| مواد | فیبر 100٪ PVA (پلی وینیل الکل). |
|---|---|
| عرض | 160cm/63inch یا 100cm/39.4inch |
| ضخامت | ۲۵ تا ۴۰ میکران |
| طول | 70 تا 200 يارد |
| دمای آب | 20 درجه |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، نارنجی، آبی |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان، آسایشگاه، هتل |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| Feature | water soluble |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 66cm*84cm ، 71cm*99cm ، 91cm*99cm |