| مادی | PVA |
|---|---|
| Industrial Use | Agriculture |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر / رول |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر در رول |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| Feature | water soluble |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
|---|---|
| استفاده صنعتی | خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |