| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مواد | پلی وینیل الکل |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | 170-190 ℃ |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| لوله کاغذی | 3 اینچ |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| ضخامت | 25μm-50μm |
|---|---|
| مواد | پلی وینیل الکل |
| مقاومت در برابر دما | 170-180 ℃ |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مقاومت در برابر دما | 170-180 ℃ |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |