پیام فرستادن
تماس با ما
lucifer

دلایل انتخاب فیلم محلول در آب از پلی وینیل الکل چیست؟

July 11, 2022

فیلم محلول در آب ساخته شده از پلی وینیل الکل سیاره ما را حفظ می کند

 

امروزه اکثر محصولات خانگی ما در بسته بندی های پلاستیکی پلی اتیلن (PE) بسته بندی می شوند که 100 تا 1000 سال طول می کشد تا در محیط تجزیه شوند.پرتاب زباله در طبیعت بی عواقب نیست زیرا آنها می توانند برای مدت طولانی، گاهی اوقات بسیار طولانی در آنجا بمانند... در طبیعت، رودخانه ها را آلوده می کنند و باعث مرگ جانوران زیر آب می شوند.این در مورد فیلم PVA محلول در آب که در تماس با آب حل می شود و در حضور میکروارگانیسم ها در کمتر از 3 ماه به مواد طبیعی تجزیه می شود، صدق نمی کند!به همین دلیل است که انتخاب فیلم PVA محلول در آب، انتخاب یک بسته بندی زیست محیطی است که به محیط زیست احترام می گذارد و بر گیاهان یا جانوران سیاره ما تأثیری نخواهد گذاشت.

 

این بسته بندی مزایای بسیار دیگری را ارائه می دهد که در این مقاله با هم کشف خواهیم کرد.

 

دوز واحد محلول در آب اقتصادی، زیست محیطی و عملی است

 

فیلم محلول در آب PVA امکان ایجاد دوزهای واحد محلول در آب را فراهم می کند که بسته بندی اقتصادی، زیست محیطی و عملی هستند!

 

نمونه بتونی محصولات خانگی سنتی را در نظر بگیرید که اغلب در ظروف پلاستیکی حجیم بسته بندی می شوند.این محصولات خانگی فقط 20 درصد محصول در مقابل 80 درصد آب دارند که منجر به خرید آب بیشتر از محصول می شود.

 

دوز واحد محلول در آب ساخته شده از پلی وینیل الکل در اینجا معنای کامل خود را می گیرد زیرا یک محصول متراکم بسته بندی شده در دوز آماده مصرف است.دیگر نیازی به دوز مصرفی یا پرداخت هزینه برای چیزی که در خانه دارید ندارید: آب.

 

این محلول کاربردی و مبتکرانه محصول از پیش دوز شده در یک کپسول کوچک به میزان قابل توجهی هزینه های بسته بندی، نگهداری و حمل و نقل را کاهش می دهد.بنابراین دوز محلول در آب ساخته شده از پلی وینیل الکل به شما امکان می دهد در هزینه خود صرفه جویی کنید!

 

چه کسی می گوید حمل و نقل کمتر می گوید انتشار CO2 کمتر است.بنابراین دوز محلول در آب ما در مقایسه با محصولات خانگی حجیم سنتی که مصرف کنندگان بزرگ سوخت هستند، تأثیر مثبتی بر محیط زیست خواهد داشت.

 

در نهایت، جنبه عملی این دوز کوچک محلول در آب یک مزیت واقعی است زیرا اکنون استفاده از محصول بدون نیاز به گذراندن مرحله دوز آسان‌تر و ساده‌تر است.این مورد برای محصولات شستشوی لباس است که در آن دوز واحد محلول در آب PVA به شما امکان می دهد مواد شوینده، نرم کننده و عطر خود را در یک دوز آماده برای استفاده ترکیب کنید.

 

فیلم محلول در آب PVA یک بسته بندی محافظ و ایمن است

 

حفاظت از کاربر در برابر محصولات مضر بسیار مهم است.در واقع، برخی از محصولات با استنشاق، بلع یا حتی لمس توسط کاربر می توانند برای سلامتی مضر باشند.فیلم PVA محلول در آب این مشکل ایمنی را با محافظت از افراد در هنگام جابجایی و استفاده از محصول برطرف می کند.

 

این مورد در مورد قرص های کلر مورد استفاده برای تصفیه آب استخر است.این قرص در فیلم PVA محلول در آب پیچیده شده است تا از کاربر در برابر مواد شیمیایی تهاجمی موجود در قرص محافظت کند.

 

ما همچنین عملکرد مانع محافظتی آن را برای خوشبو کننده های ماشین ظرفشویی می یابیم که در آن فیلم پیچیده PVA ما از عطر در طول نگهداری محافظت می کند و فرآیند انتشار را پس از اولین شستشو فعال می کند.

 

انتخاب بسته بندی محلول در آب ساخته شده از پلی وینیل الکل، انتخاب تمام مزایا و مزایای آن است که با هم کشف کرده ایم، بنابراین دیگر درنگ نکنید و به یک راه حل اکولوژیکی رأی دهید: فیلم محلول در آب.