پیام فرستادن

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب

اطلاعات پایه
محل منبع: جیانگ سو ، چین
نام تجاری: CLLZY
گواهی: FDA, SGS
شماره مدل: pva-004
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 کیلوگرم
قیمت: US $6.30-$7.70 /kg
جزئیات بسته بندی: کارتن و پالت
زمان تحویل: 12-15 روز
شرایط پرداخت: L/C، T/T، D/P
قابلیت ارائه: 4500 کیلوگرم در روز
مواد: PVA استفاده: فیلم بسته بندی
نوع: فیلم محلول در آب ویژگی: محلول در آب
نوع پردازش: قالب گیری دمشی، ریخته گری عرض: 100-1800 میلی متر
طول: 100-1000 متر ضخامت: 30-75 میکرون
برجسته:

رول فیلم PVA

,

فیلم پلاستیکی محلول در آب

فیلم بسته بندی / کیسه

 

فیلم PVA، یک ماده بسته بندی است که برای محیط زیست ایمن است و هنگامی که در آب یا زباله ها دفع می شود کاملاً زیست تجزیه می شود.فیلم های PVA دارای مقاومت کششی و انعطاف پذیری مطلوب برای استفاده با انواع مختلفی از مواد بسته بندی هستندفیلم PVA یک نوآوری سازگار با محیط زیست است که به مصرف کننده کمک می کند تا دوز دقیق محصولات و دستکاری / ذخیره سازی ایمن محصولات سمی / خطرناک را انجام دهد.رنگ ها، سیمان ها، افزودنی های غذایی، طعمه ماهی، دانه ها، لباس های کثیف، بلوک توالت، پودر و مواد شوینده مایع و غیره. این محصول منحصر به فرد می تواند آینده صنعت بسته بندی را انقلابی کند.

 

1فیلم شیمیایی کشاورزی

 

مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی معمولاً بسیار سمی هستند، باعث آلودگی شدید می شوند و سلامتی ما را به خطر می اندازند. به همین دلیل مردم توجه بیشتری به مواد بسته بندی کشاورزی دارند.با وجود اينکه مدت زيادي ازش استفاده شده، مواد شیمیایی بسته بندی کشاورزی معمولی دارای سه معایب اصلی هستند.و باعث نشت مواد شیمیایی سمی می شوددوم، مقدار زیادی از مواد باقیمانده در بسته بندی باعث تولید مقدار زیادی از زباله های شیمیایی می شود. سوم، اگر بسته بندی های شیمیایی کشاورزی با باقیمانده در رودخانه ها، رودخانه ها، رودخانه ها و رودخانه ها دور ریخته شوند.مزارع یا اراضی، و غیره خاک و آب را آلوده می کند که در دراز مدت برای محیط زیست خطرناک است.

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 0

 

2سیمان/ رنگ/ فیلم آنزیمی

 

افزودنی های سیمان / رنگ ها / آنزیم ها قلیایی ، اسیدی و خنثی هستند. افزودنی های سیمان که معمولاً در فضای باز استفاده می شوند ، اگر کنترل نشوند ، می توانند به راحتی باعث آسیب به چشم ها و پوست اپراتورها شوند.برای جلوگیری از آسیب شخصی، عاملان از خود با استفاده از انواع لباس ها و لوازم محافظت کننده محافظت می کننددر زمان های اخیر، استفاده از فیلم های pva در بسته بندی رنگ ها افزایش یافته است.افزودنی های سیمان و آنزیم به منظور به حداقل رساندن آلودگی و ارائه یک دوز ثابت در طول فرآیند تولید محصولبا استفاده از فیلم PVA، عملیات مخلوط ساده شده است و اقدامات افزودنی دقیق تر است.

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 1

 

3.مواد شوینده مایع

 

این برنامه مبتنی بر اصل استفاده از بسته بندی فیلم pva برای تحویل مقادیر دوز واحد محصولات شوینده مایع است.غلظت فعال مواد مایع مواد شوینده در فیلم های pva بسته بندی می شودفيلم ما به گونه اي فرموله شده است که آن را با مواد شوینده مایع برای بسته بندی، حمل و نقل، ذخیره سازی و استفاده سازگار می کند.

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 2

 

4کیسه های لباسشویی

 

کیسه های لباس شویی pva در بیمارستان ها استفاده می شود تا تماس کارکنان بیمارستان با لباس ها و ملبوسات آلوده به حداقل برسد.که سپس مستقیماً در ماشین لباسشویی قرار می گیرند.از آنجایی که فیلم pva در آب محلول است، کیسه ها حل می شوند و با آب کثیف در فاضلاب شسته می شوند.لباس های تمیز از ماشین لباسشویی برداشته می شوند..

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 3

 

 

 

خواص فیلم یا کیسه محلول در آب PVA:

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 4

 

 

بسته بندی:

 

بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 5بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 6بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 7بسته بندی Agro Chemical PVA فیلم محلول در آب، فیلم پلاستیکی محلول در آب 8

اطلاعات تماس
admin

شماره تلفن : +8613776801668