پیام فرستادن

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش

اطلاعات پایه
محل منبع: جیانگ سو ، چین
نام تجاری: CLLZY
گواهی: FDA, SGS, MSDS
شماره مدل: pva-004
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 کیلوگرم
قیمت: US $6.35-7.60 /kg
جزئیات بسته بندی: کارتن + پالت
زمان تحویل: 12-15 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 4000 کیلوگرم در روز
مواد: PVA استفاده: فیلم بسته بندی
نوع: فیلم محلول در آب ویژگی: محلول در آب
نوع پردازش: قالب گیری دمشی، ریخته گری عرض: 200-1600 میلی متر
طول: 100-1000 متر ضخامت: ۳۵- ۷۰ میکرو
برجسته:

رول فیلم PVA

,

فیلم پلاستیکی محلول در آب

فیلم بسته بندی / کیسه

 

یک فیلم پلی وینیل الکل (PVA) محلول در آب و قابل تجزیه زیست، که برای بسیاری از کاربردهای بسته بندی مناسب است. کیسه های PVA محلول در آب، کیسه ها یا کیسه های ساخته شده از این فیلم، یکسیستم تحویل ایمن و اقتصادی برای طیف گسترده ای از محصولات از جمله مواد شوینده و پاک کنندهمواد ضد چرب، افزودنی های بتنی، رنگدانه ها، بیوسایدها، محصولات تصفیه آب، محصولات کشاورزی و غیره.

 

1فیلم شیمیایی کشاورزی

 

مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی معمولاً بسیار سمی هستند، باعث آلودگی شدید می شوند و سلامتی ما را به خطر می اندازند. به همین دلیل مردم توجه بیشتری به مواد بسته بندی کشاورزی دارند.با وجود اينکه مدت زيادي ازش استفاده شده، مواد شیمیایی بسته بندی کشاورزی معمولی دارای سه معایب اصلی هستند.و باعث نشت مواد شیمیایی سمی می شوددوم، مقدار زیادی از مواد باقیمانده در بسته بندی باعث تولید مقدار زیادی از زباله های شیمیایی می شود. سوم، اگر بسته بندی های شیمیایی کشاورزی با باقیمانده در رودخانه ها، رودخانه ها، رودخانه ها و رودخانه ها دور ریخته شوند.مزارع یا اراضی، و غیره خاک و آب را آلوده می کند که در دراز مدت برای محیط زیست خطرناک است.

 

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 0

 

2سیمان/ رنگ/ فیلم آنزیمی

 

افزودنی های سیمان / رنگ ها / آنزیم ها قلیایی ، اسیدی و خنثی هستند. افزودنی های سیمان که معمولاً در فضای باز استفاده می شوند ، اگر کنترل نشوند ، می توانند به راحتی باعث آسیب به چشم ها و پوست اپراتورها شوند.برای جلوگیری از آسیب شخصی، عاملان از خود با استفاده از انواع لباس ها و لوازم محافظت کننده محافظت می کننددر زمان های اخیر، استفاده از فیلم های pva در بسته بندی رنگ ها افزایش یافته است.افزودنی های سیمان و آنزیم به منظور به حداقل رساندن آلودگی و ارائه یک دوز ثابت در طول فرآیند تولید محصولبا استفاده از فیلم PVA، عملیات مخلوط ساده شده است و اقدامات افزودنی دقیق تر است.

 

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 1

 

3مواد شوینده مایع

 

این برنامه مبتنی بر اصل استفاده از بسته بندی فیلم pva برای تحویل مقادیر دوز واحد محصولات شوینده مایع است.غلظت فعال مواد مایع مواد شوینده در فیلم های pva بسته بندی می شودفيلم ما به گونه اي فرموله شده است که آن را با مواد شوینده مایع برای بسته بندی، حمل و نقل، ذخیره سازی و استفاده سازگار می کند.

 

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 2

 

4کیسه های لباسشویی

 

کیسه های لباس شویی pva در بیمارستان ها استفاده می شود تا تماس کارکنان بیمارستان با لباس ها و ملبوسات آلوده به حداقل برسد.که سپس مستقیماً در ماشین لباسشویی قرار می گیرند.از آنجایی که فیلم pva در آب محلول است، کیسه ها حل می شوند و با آب کثیف در فاضلاب شسته می شوند.لباس های تمیز از ماشین لباسشویی برداشته می شوند..

 

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 3

 

 

تاریخ فنی فیلم محلول در آب:

 

ماده آزمایش   شاخص استاندارد
مقاومت کششی ((MPA) د.م. 35.4
TD 40.0
طول کشش ((%) د.م. 226
TD 387
ماژول یونگ د.م. 91.1
TD 95.1
مقدار رطوبت ((%)   5.5
محتوای پلاستیک ((%)   14.0
 

 

 

 

بسته بندی:

 

کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 4کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 5کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 6کیسه های بسته بندی عامل تصفیه آب فیلم PVA قابل چاپ رنگدانه آفت کش 7

اطلاعات تماس
admin

شماره تلفن : +8613776801668