پیام فرستادن

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون

اطلاعات پایه
محل منبع: جیانگ سو ، چین
نام تجاری: CLLZY
گواهی: SGS, MSDS, CE
شماره مدل: pva-002
مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 کیلوگرم
قیمت: US $6.5-7.5/kg
جزئیات بسته بندی: کارتن + پالت
زمان تحویل: 10-12 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 2000 کیلوگرم در روز
مواد: PVA استفاده: فیلم بسته بندی
تایپ کنید: فیلم محلول در آب ویژگی: محلول در آب
نوع پردازش: قالب گیری دمشی، ریخته گری عرض: 100-2000 میلی متر
طول: 200-1200 متر ضخامت: 25-100 میکرون
برجسته:

رول فیلم PVA

,

فیلم پلاستیکی محلول در آب

ما یکی از تامین کنندگان و صادرکنندگان پیشرو فیلم های محلول در آب هستیم.اینها در طرح ها، الگوها و سبک های نوآورانه موجود هستند.

 

فیلم PVOH محلول در آب از پلیمرهای محلول در آب ساخته شده است که ظاهر یک فیلم پلاستیکی معمولی دارد.این ویژگی منحصر به فرد این است که به طور کامل در آب در دمای اتاق حل می شود.فیلم حل شده در آب مانند شکر یا قهوه ناپدید می شود و مواد تشکیل دهنده فیلم ظاهر خود را تغییر می دهند اما به صورت جامدات محلول در آب باقی می مانند.

 

سرعت انحلال بستگی به هم زدن، دمای آب، مقدار آب و ضخامت فیلم دارد.PVOH با کاربردهای متعدد خود ثابت کرده است که یک فیلم انقلابی است که نه تنها توسط کاربران راضی تایید و تمجید شده است، بلکه آژانس حفاظت از محیط زیست نیز به شدت در بسته بندی مواد شیمیایی کشاورزی و آفت کش ها در این فیلم محلول در آب توصیه می کند، زیرا کاملا زیست تخریب پذیر و ایمن است. محیط زیست و با گذشت زمان استفاده از این فیلم نه تنها افزایش می یابد، بلکه به دلیل زیست تخریب پذیری، سازگار با محیط زیست با استفاده های متعدد، ضروری است.

 

زمان انحلال فیلم PVA
(به عنوان مثال: ضخامت: 30 درجه حرارت: 25 درجه سانتیگراد.)

 

تایپ کنید
شروع انحلال (ثانیه)
انحلال کامل (ثانیه)
سریع
<25 ثانیه
<5 دقیقه
وسط
<5 دقیقه
<50 دقیقه
دشوار
وقتی دما زیر 40 درجه سانتیگراد است نمی تواند حل شود
زمانی که دما بیش از 80 درجه سانتیگراد است، حل می شود

 

فیلم با توجه به زمان انحلال دارای سه نوع سریع، میانه و دشوار است.فیلم ضخیم‌تر به آرامی حل می‌شود و هر چه دما بالاتر باشد، فیلم سریع‌تر در آب حل می‌شود.

 

 

مورد
فیلم محلول سریع
فیلم محلول متوسط
دشوار
فیلم محلول
 
برنامه های کاربردی
بسته بندی کشاورزی، کیسه های بسته بندی علف کش،
موهای مصنوعی، گلدوزی، کیسه های بسته بندی محصولات پاک کننده، کیسه های لباسشویی،
نوار بذر، فیلم ترکیبی برای بسته بندی مواد غذایی، کیسه های لباسشویی
کیسه های بسته بندی نساجی، بافر هوای بسته بندی، کیسه های لباسشویی، حالت آزادسازی

 


برنامه های کاربردی:
 
1. کیسه لباسشویی محلول در آب

 

کیسه های لباس های محلول در آب یک سیستم حمل و نقل بسته موثر در صنعت پزشکی هستند که ایمنی و استانداردهای بهداشتی بالا برای جلوگیری از انتشار اجزای عفونی حیاتی هستند.وقتی کتانی یا لباس های آلوده در کیسه ای محلول در آب از نقطه پر کردن تا ماشین لباسشویی یا محل دفع جدا شده باشند، حمل و نقل ایمن تر است.کیسه PVA محلول برای رسیدگی به کتانی مرطوب ساخته شده است.کیسه ها به طور کامل در لباسشویی حل می شوند و هیچ زباله بسته بندی آلوده ای باقی نمی مانند.علاوه بر این، کیسه های PVA ​​زیست تخریب پذیر هستند و دارای خواص مانع بو هستند.

 

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 0

 

2. گلدوزی

 

با استفاده از فیلم PVA محلول در آب به عنوان پارچه پروگزیمال، می توان بیش از استفاده از کاغذ در زمان صرفه جویی کرد.فیلم PVA محلول در آب ثبات ابعادی را افزایش می دهد، می توانید گلدوزی های زیباتری بسازید.فیلم PVA محلول در آب را می توان با آب سرد حل کرد، بنابراین می توانید فیلم را بدون آسیب رساندن به لباس بشویید.
فیلم PVA محلول در آب که در گلدوزی استفاده می شود نسبت به فیلم های دیگر مزایایی دارد.این غیر سمی است و می تواند به طور کامل حل شود، منجر به سیم کشی، نقطه گره، قطع سیم، جهت افست و غیره نمی شود. برای دستگاه گلدوزی چند سر مناسب است.جای پارچه های نبافته است زیرا می تواند از تغییر شکل و محو شدن پارچه در دمای بالا جلوگیری کند.

 

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 1

 

3. استفاده در کشاورزی

 

دانه ها در فواصل منظم با استفاده از فیلم PVA محلول در آب به شکل نوار بسته بندی می شوند.از آنجایی که وقتی در زمین دفن می شود در فواصل منظم جوانه می زند، می توان از زحمات آن نجات داد.هنگام ساختن دانه های چمن و گل ها به فیلم PVA محلول در آب و تبدیل آن به ورق می توان کار را ساده کرد.این نه تنها می تواند از وزش دانه ها توسط باد و خورده شدن توسط حیوانات جلوگیری کند.اما همچنین می تواند رطوبت را در ماسه حفظ کند.

 

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 2

 

4. بسته بندی شیمیایی

 

مواد شیمیایی کشاورزی معمولاً دارای مشکلات غلظت زیاد و سمیت زیاد بوده و به انسان آسیب می رساند.در صورت استفاده از فیلم PVA، عفونت ناشی از سمیت یا مواد محرک می تواند تا حد زیادی کاهش یابد.

 

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 3

 

 

بسته بندی:

 

فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 4فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 5فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 6فیلم محلول در آب سرد بادوام، رول فیلم PVA با ضخامت 25-80 میکرون 7

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس
admin

شماره تلفن : +8613776801668