| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
|---|---|
| Usage | Packaging Film |
| Type | water soluble film |
| Feature | Water Soluble |
| Processing type | Blow Molding, Casting |
| رنگ | پاک شده |
|---|---|
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| اندازه | 15cm*18cm، 20cmx30cm، یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | سفارشی سازی |
| ضخامت | 25-60 میکرون |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، نارنجی، آبی |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان، آسایشگاه، هتل |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب |
| سختی | نرم |