| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشت پرده طراحي |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشتی گلدوزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب |
| سختی | نرم |