| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| مواد | PVA |
|---|---|
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| استفاده | بیمارستان، خانه سالمندان، هتل |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، آبی ، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm ، 710mm*990mm ، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| دمای محلول | 65 |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، آبی ، زرد |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 25-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| Style | Laundry bag |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| Thickness | 20-40microns |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Color | natural, red, blue, yellow |
|---|---|
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
| Size | 660*840mm, 710*990mm, 914*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |