| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 30-80 میکرون |
| عرض | 100-1600 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی کردن | کارتن ، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| مواد | PVA |
|---|---|
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۸۰ میکرومتر |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| طول | 100-1000 متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| نوع | فیلم محلول در آب |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی، ریخته گری |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، نارنجی، آبی |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان، آسایشگاه، هتل |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |