| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| مواد | فیبر 100٪ PVA (پلی وینیل الکل). |
|---|---|
| عرض | 160cm/63inch یا 100cm/39.4inch |
| ضخامت | ۲۵ تا ۴۰ میکران |
| طول | 70 تا 200 يارد |
| دمای آب | 20 درجه |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| ویژگی | محلول در آب ، تخریب پذیر |
|---|---|
| MOQ | 10000 عدد |
| زمان سرب | 15-20 روز |
| اندازه | 660mmx840mm ، 710mmx990mm ، 914mmx990mm |
| ضخامت | 20micron-40micron |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب |
| سختی | نرم |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 66cm*84cm ، 71cm*99cm ، 91cm*99cm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 66cm*84cm ، 71cm*99cm ، 91cm*99cm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |