| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | شفاف |
| ویژگی | زیست تخریب پذیر، محلول در آب |
| اندازه | سفارشی ساخته شده |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| Feature | water soluble |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | کیسه بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| سختی | نرم |