| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| ماده | PVA |
|---|---|
| ضخامت | 20 میکرون |
| عرض | 18-25 میلی متر |
| طول | 1000-1500 متر |
| کاربرد | کشاورزی |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مواد | پلی وینیل الکل |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | 170-190 ℃ |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| لوله کاغذی | 3 اینچ |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع فرآیند | فیلم تنفس شده |
| اندازه | 29*48 سانتی متر |
| ضخامت | ۲۵ تا ۶۰ میکرومتر |
| تحمل وزن | ۴ تا ۱۰ کیلوگرم |