| مواد | PVA |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، D/P |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |