| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| Length | 500-1000m |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Paper tube | 3 Inches |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ، 6 اینچ |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 500-2240 میلی متر |
| طول | 1000-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 500-2240 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| حلالیت در آب | ≤10 دقیقه |
| دوستانه به محیط زیست | آره |
| مقاومت در برابر دما | 170-180 ℃ |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| اصلی | 3 اینچ |
| Material | Polyvinyl alcohol(pva) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |