| Usage | hospital, hotel, nursing room |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 66cm*84cm ، 71cm*99cm ، 91cm*99cm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| Thickness | 25-50 micron |
| Surface Smoothness | Good |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| مواد | PVA |
|---|---|
| الگوی | نقش برجسته |
| عرض | 36'/62' |
| وزن | 30-80 گرم |
| استفاده | منسوجات خانگی |
| مواد | فیبر 100٪ PVA (پلی وینیل الکل). |
|---|---|
| عرض | 160cm/63inch یا 100cm/39.4inch |
| ضخامت | 25um-60um |
| طول | 100-250 یارد |
| دمای آب | 20 درجه |