| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مادی | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| استفاده | بیمارستان، هتل، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| Material | PVA(Polyvinyl alcohol) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مادی | PVA (پلی وینیل الکل) |
|---|---|
| استفاده صنعتی | خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | کمی زرد |
| عرض | 800 میلی متر-2240 میلی متر |
| طول | 500-2000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده | پشتی گلدوزی |
| ویژگی | محلول در آب |
| نوع پردازش | قالب گیری دمشی |
| رنگ | شفاف |