| ماده | PVA |
|---|---|
| ضخامت | 20 میکرون |
| عرض | 18-25 میلی متر |
| طول | 1000-1500 متر |
| کاربرد | کشاورزی |
| ماده | PVA |
|---|---|
| ضخامت | 20 میکرون |
| عرض | 18-25 میلی متر |
| طول | 1000-1500 متر |
| کاربرد | کشاورزی |
| ماده | PVA |
|---|---|
| ضخامت | 20 میکرون |
| عرض | 18-25 میلی متر |
| طول | 1000-1500 متر |
| کاربرد | کشاورزی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه | 20000 عدد در روز |
| محل منبع | جیانگ سو، چین |
| مواد | PVA |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2200mm |
| طول | 500M-1000m |
| ضخامت | ۲۵-۴۰ مایکرون |
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| رنگ | کمی زرد |
|---|---|
| مواد | PVOH (پلی وینیل الکل) |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 1000mm-2240mm |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| Length | 500-1000 m/roll |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| هسته | 3 اینچ، 6 اینچ |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر / رول |
| Thickness | 25-50 microns |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی کردن | کارتن ، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |