| نام | فیلم آزاد کننده محلول در آب |
|---|---|
| دمای کار | 170-190 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 800-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2240 میلی متر |
| طول | 500-1000 متر در رول |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
| اندازه | 660mm*840mm، 710mm*990mm، 914mm*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 660*840mm، 710*990mm، 914*990mm |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| رنگ | طبیعی، قرمز، آبی، زرد |
|---|---|
| مادی | پلی وینیل الکل (PVA) |
| اندازه | 26"x33"، 28"x39، 36"x39" |
| بسته بندی | 25 عدد / کیسه، 200 عدد / کارتن |
| نشان | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| مادی | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی ، خانواده |
| نشان | محلول محلول |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر در رول |
| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر / رول |