| ضخامت | 25-45 میکرون |
|---|---|
| دمای کار | 170-180 ℃ |
| بسته بندی | کارتن، پالت |
| عرض | 1000-2000 میلی متر |
| طول | 500-1500 متر در رول |
| مواد | PVA |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| زمان تحویل | 10-12 روز |
| شرایط پرداخت | اعتبارات اسنادی T/T |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Color | Clear |
| Water Solubility | ≤10min |
| Width | 500-2200mm |
| Water Solubility | ≤10min |
|---|---|
| Thickness | 30μm-40μm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Surface Smoothness | Good |
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Width | 500-2200mm |
| Surface Smoothness | Good |
| Environmentally Friendly | Yes |
| مواد | PVA |
|---|---|
| نوع | فیلم کوچک |
| استفاده | فیلم بسته بندی |
| ویژگی | محلول در آب |
| سختی | نرم |
| مواد | PVA |
|---|---|
| استفاده صنعتی | کشاورزی |
| ویژگی | محلول در آب، زیست تخریب پذیر |
| ضخامت | 25-50 میکرون |
| عرض | 100-1000 میلی متر |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| مواد | پلی وینیل الکل (PVA) |
|---|---|
| رنگ | طبیعی ، قرمز ، نارنجی ، آبی |
| اندازه | 660*840mm ، 710*990mm ، 914*990mm |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| استفاده | بیمارستان ، خانه سالمندان ، هتل |
| استفاده | بیمارستان ، هتل ، اتاق پرستاری |
|---|---|
| سبک | کیسه لباسشویی |
| مواد | PVA (الکل پلی وینیل) |
| ضخامت | 20-40 میکرون |
| اندازه | 66cm*84cm ، 71cm*99cm ، 91cm*99cm |